Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

PRVNÍ SIGNÁLNÍ

Přestože se zaměřujeme hlavně na železnice, řídící systémy První Signální slaví úspěch i v dalších oblastech. Zabezpečujeme dopravu v metru i na tramvajových linkách a depech. V poslední době se zaměřujeme i na segment Smart City.

Poskytujeme jak kompletní řešení na klíč, tak i doprovodné služby - zpracování analýz, studií a projektů. Následně provádíme servis i údržbu zabezpečovacích zařízení. Samozřejmostí je 24/7 hot line podpora.


Icons


Stáhněte si profil firmy

40LETÁ HISTORIE

Za dobu více než 40 let jsme v našem oboru dosáhli významných úspěchů. Jako první ve střední a východní Evropě jsme vyvinuli počítačově řízené a následně i plně elektronické staniční zabezpečovací zařízení.

CELOSVĚTOVÁ PŮSOBNOST

Komponenty i komplexní řešení z produkce První Signální byly úspěšně instalovány v mnoha zemích 3 kontinentů.

Zákazníci z Evropy, Ameriky i Asie vyhledávají naše produkty pro jejich vysokou spolehlivost v nejrůznějších klimatických podmínkách, flexibilitu v odlišných provozních podmínkách a snadnou a rychlou údržbu.

NAŠI VÝZNAMNÍ ZÁKAZNÍCI

Našimi zákazníky jsou vlastníci infrastruktury jak z oblasti veřejné, tak i nákladní dopravy, majitelé průmyslových vleček a dolů. Stali jsme se vyhledávaným a spolehlivým partnerem i pro největší společnosti dodávající komplexní dopravní systémy.