Some of them are necessary for the functioning of the site, but you can decide about others.

Dopravní expert

Co vás čeká v První Signální?

  • Komunikace s našimi zákazníky (od telefonátů po osobní jednání), od kterých budete zjišťovat potřeby a požadavky na náš produkt (provoz, technologie jízd, provozní funkce pro zabezpečení dopravy, a mnoho dalšího)
  • Analýza těchto požadavků a předávání získaných informací směrem do firmy
  • Spolupráce s projektovými manažery a support pro kolegy z vývoje a projekce
  • Velkou část Vaší práce bude tvořit také práce s dokumenty, do kterých budete přenášet získané požadavky
  • Budete také cestovat, protože co si budeme povídat, osobní setkání s klientem nic nenahradí
Pro kancelář Ostrava

Proč k nám?

  • Pracujeme na zajímavých projektech u nás i v zahraničí, kam dodáváme nejmodernější produkty zabezpečovací techniky
  • Jsme společnost, která má historii a spoustu referencí
  • Máme tým odborníků v zabezpečovačce, kteří mají spoustu zkušeností a radost z každého dokončeného projektu
  • Kolegové se Vám budou věnovat a úvodní zaškolení bude v jejich režii, dostanete od nich zpětnou vazbu
  • Nezapomínáme ani na jazykové vzdělávaní našich zaměstnanců, poskytujeme kurzy angličtiny a polštiny

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí a dobrý pracovní kolektiv
  • Cílové odměny za hotové projekty
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 5 dnů dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu

Požadujeme

Baví Tě komunikovat se zákazníky a pomáhat jim řešit jejich technické problémy?

Poznáváte se v následujících řádcích?

  • Umíte klást otevřené otázky a zacházet do detailů dané problematiky? Každý požadavek je důležitý a my potřebujeme znát přesné potřeby zákazníků.
  • Dokážete si zorganizovat práci a věci dotahujete do konce?
  • Umíte pracovat samostatně i v týmu?
  • Zvládáte zkoordinovat komunikaci mezi více odděleními?
  • Práce s dokumenty Vám nedělá sebemenší problém?
  • Neutíkáte od problémů a věci dokážete řešit aktivně a hned?
  • Nemusíte mít zkušenosti přímo se zabezpečovací technikou, ale je třeba mít alespoň základní přehled v oboru a ochotu se v dané problematice vzdělávat.
  • Máte řidičský průkaz sk. B?
  • Máte minimálně středoškolské vzdělání technického směru?

Pokud jste na většinu otázek odpověděli kladně, ozvěte se a domluvíme si osobní pohovor.

ZAUJALA TĚ TATO POZICE?
DEJ NÁM O SOBĚ VĚDĚT

Staň se součástí stabilní a úspěšné české společnosti a pracuj na vývoji a realizaci zajímavých projektů v tuzemsku i v zahraničí.

Vyplněním formuláře nám udělujete souhlas se zpracováním Vašim osobních údajů. Ve chvíli kdy nám takto poskytnete Vaše osobní údaje, stáváme se jejich správci. V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) budeme Vámi vyplněné kontaktní údaje uchovávat pouze pro účel výběrového řízení na danou pozici a poté ještě po dobu 3 let po skončení výběrového řízení, respektive po ukončení výběru uchazeče o zaměstnání z důvodu oprávněných zájmů Správce, pokud z obecně závazných právních předpisů nevyplývá lhůta delší. Souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat.

PŘIDEJ SE K NÁM

Kontaktuj naše personální oddělení a rádi se s tebou spojíme.

Kamila Blahová
personalistka

+420 733 653 358
blahova@1sig.cz

1

Nech nám na sebe kontakt
Co nejdříve od nás dostaneš zpětnou vazbu.

2

Zavoláme ti nebo napíšeme
Domluvíme se na dalším postupu.

3

Pozveme tě k nám na pohovor
Do Ostravy, Žďáru nad Sázavou nebo do Slušovic.

4

Staneš se naším kolegou
Staneš se součástí týmu První Signální.